Iskra ERO IE-HT262 Тример за жива ограда

Код на Производот:

Достапност:Има на залиха

10,899 ден 10,899
• Капацитет на моторот: 25,4 см3
• Тип на моторот: двотактен
• Воздушно ладење на моторот
• моќност: 0,7 kW
• Брзина во празно: 3000 вртежи во минута
• Брзина на моторот без оптоварување: 7000 мин-1
• Должина на сечилотоо: 535 мм
• Должина на мечот: 694 мм
• Капацитет на резервоарот за гориво: 0,32 L
• Прилагодлива рачка: лево / десно 90 °
• Димензии на пакувањето (во мм): 1170 (L) x 270 (W) x 220 (H)
• Нето тежина: 6,5 кг
• Бруто тежина: 7,5 кг

• 24 месеци гаранција