Iskra ERO IE-ER12-1600 - Фреза

Код на Производот: 10182

Достапност:Има на залиха

6,499 ден 6,499
Спецификации: - Mоќност: 230-240V~50Hz - Jачина: 1600W - Вртежи: 8.000-30.000 min-1 - Глава: 8 / 12 mm - Макс. површина: 60 mm - Ограничувач на длабочина на мелење - Приклучок за усисување Димензии (mm): 295 x 145 x 255 Тежина: 4,1 kg Гаранција: 2 години