Iskra ERO IE-ED500 - Професионална електрична дупчалка

Код на Производот: 8576

Достапност:Има на залиха

2,990 ден 2,990

Напон: 220-240V ~ 50Hz 
Моќност : 500W  
Вртежи : 0-2700 врт / мин 
Променлив футер: Ø 1,5 - 10 mm 
Променлива брзина
Две насоки на вртење
Гумирана рачка
Димензии на пакувањето (во mm) : 245 (Д) x 72 (Ш) x 255 (В) 

2 години гаранција