Iskra ERO IE-CS1500 - Професионална кружна пила

Код на Производот: 8583

Достапност:Има на залиха

6,999 ден 6,999
Напон: 220-240V ~ 50Hz Моќност :1500W Вртежи во празен од -5800 врт / мин Дијаметар на сечилото - Ø 185 mm Длоабочина на сечење под агол од 90° - (max) 67mm Длоабочина на сечење под агол од 45° - (max) 43mm Ласерско водење Гумирана рачка Подесувачка заштита Должина на кабел - 2m Димензии на пакувањето (во mm) : 360 (Д) x 245 (Ш) x 265 (В) Гаранција: - 2 години