Iskra ERO IE-CD71-180S - Батериска дупчалка

Код на Производот: 9355

Достапност:Има на залиха

8,799 ден 8,799

Спецификации:

Напон: 18V
Моќност : 2 х Li-ion Батерија ( 2,0Ah )
Вртежи во празно: во прва брзина: 0-400 / min-1; во втора брзина: 0-1500 / min-1
Степени на вртежен момент: 21+1; вртежен момент: 25 Nm
LED сијалица
Гумирана рачка
Полнач за брзо полнење
Самозатезна глава : Ø 0,8-10mm(max)
Капацитет на дупчење : 22 mm (дрво), 8 mm (железо)

Гаранција: 2 години