Iskra ERO IE-CD62-120S - Батериска дупчалка

Код на Производот: 9353

Достапност:Има на залиха

4,499 ден 4,499

Спецификации:

Напон: 12V
Моќност : Li-ion Батерија ( 1,5Ah )
Вртежи во празно: во прва брзина: 0-400 / min-1; во втора брзина: 0-1500 / min-1
Степени на вртежен момент: 18+1; вртежен момент: 12 Nm
LED сијалица
Гумирана рачка
Полнач за брзо полнење
Самозатезна глава : Ø 0,8-10mm(max)
Капацитет на дупчење : 16 mm (дрво), 8 mm (железо)

Гаранција 2 години