Iskra ERO IE-AG900 - Професионална аголна брусалка

Код на Производот: 8572

Достапност:Има на залиха

3,199 ден 3,199
Напон: 230-240V~50Hz Јачина: 900W Вртежи: 12.000 rpm во празен од Осовина: M14 2 додатни положби за рачката Големина на диск: Ø 125 mm Димензии на пакување (во mm): 320 (Д) x 138 (Ш) x 120 (В) Гаранција: 2 години