Iskra ERO IE-AG2600 - Професионална аголна брусалка

Код на Производот: 8575

Достапност:Има на залиха

7,990 ден 7,990

Напон: 230-240V~50Hz
Јачина: 2600W 
Вртежи: 6600 rpm во празен од                                                         
Осовина: M14
3 дотатни положби за рачката
Подесување на рачката - лево/десно 90° 
Антивибрациска рачка                                                      
Големина на диск: Ø230 mm
Поспор старт
Димензии на пакување (во mm): 540 (Д) x 125 (Ш) x 175 (В)

2 години гаранција