Iskra EPP-40-42-9 - Електрична тава

Код на Производот: 10372

Достапност:Има на залиха

2,290 ден 2,290
Напон: 220-240V ~ 50 / 60Hz Моќност: 1500W Термостат со макс. температура од 240 ° C Контрола на температурата Нелеплива површина Стаклен капак Соодветна рачка Лесно за чување Ниска потрошувачка на енергија Големина на панелот: ø 400 mm Длабочина на садот: 90 mm Димензии на пакувањето (во mm): 415 x 415 x 150 Нето тежина: 6,00 kg Гаранција: - 2 години