Iskra EPP-34-A - Електрична тава

Код на Производот: 10373

Достапност:Има на залиха

1,899 ден 1,899
Напон: 220-240V ~ 50 / 60Hz Моќност: 1500W Термостат со макс. температура од 240 ° C Копче за прилагодување на температурата Нелеплива површина Стаклен капак Удобни рачки Лесно за чување Ниска потрошувачка на енергија Големина на панелот: ø 340 mm Длабочина на садот: 70 mm Гаранција: - 2 години