Iskra DT2140 Електричен тример

Код на Производот:

Достапност:Има на залиха

2,999 ден 2,999
• Напон: 230V-240V ~ 50Hz
• моќност: 550W
• Брзина во празно: 10,000 вртежи во минута
• Дијаметар за сечење: Ø 300 mm
• Дијаметар на конец: Ø 1,6 mm
• Телескопска рачка: 22 см
• Должина на кабелот: 35 см

• 24 месеци гаранција