Iskra DL-BL03PP-GY/BL - Блендер

Код на Производот: 10377

Достапност:Има на залиха

1,999 ден 1,999
• Mешалка на маса
• Напон: 220-240V ~ 50 / 60Hz
• моќност: 300W
• одвојлив пластичен сад: 1,5 л
• 2 брзини на мешање
• Работење со пулсот за кратки циклуси на мешање
• тава за дозирање од 50 ml
• куќиште и лопати од не'рѓосувачки челик
• простор за складирање на кабел
• Лесна работа
• лесно чистење
• Димензии на пакувањето (во мм): 231 (L) x 191 (W) x 415 (H)
• Нето тежина: 1,6 кг
• Бруто тежина: 2,1 кг
Достапни бои црна и бела

• 24 месеци гаранција