Iskra DL-BL01GS - Блендер

Код на Производот: 10376

Достапност:Има на залиха

2,999 ден 2,999

• мешалка на маса
• Напон: 220-240V ~ 50 / 60Hz
• моќност: 500W
• стаклен бокал за одвојување: 1,5 л
• 2 брзини на мешање
• Работење со пулсот за кратки циклуси на мешање
• тава за дозирање од 40 ml
• куќиште и лопати од не'рѓосувачки челик
• простор за складирање на кабел
• Лесна работа
• лесно чистење
• Димензии на пакувањето (во мм): 354 (Л) x 194 (Ш) x 288 (Н)
• Нето тежина: 4,05 кг
• Бруто тежина: 4,73 кг

• 24 месеци гаранција