Iskra DF-003 - Вентилатор за на маса

Код на Производот:

Достапност:Има на залиха

1,399 ден 1,399

Разладете се, и внесете свеж, циркулиралки воздух во вашата просторија.
Моќен вентилатор со модерен дизајн, кој добро се вклопува во секој амбиент.

Карактеристики:

 • • Напон: 220-240V ~ 50Hz
  • моќност: 35W
  • Тип: столен
  • Дијаметар: Ø 34см
  • Функција на осцилација
  • 3 брзини
  • Висина: 30см
  • Должина на кабелот: 1,6м
  • Димензии на пакувањето (во мм): 345 (L) x 175 (W) x 375 (H)
  • Нето тежина: 1,2 кг
  • Бруто тежина: 1,7 кг

  • 24 месеци гаранција