Iskra DF-002 - Вентилатор за на маса

Код на Производот: 9441

Достапност:Има на залиха

1,499 ден 1,499

Јачина: 40w
Напон: 220-240v~50/60Hz
Дијаметар: Ø 43cm
Функција на нишање
3 брзини
3 крилна перка
Висина: 40cm
Должина на кабел: 1,6m