Iskra C37 E14 4W Filament - LED светилка 2700k

Код на Производот: 907

Достапност:Има на залиха

270 ден 270
220 - 240 ~ 50/60 Hz напон 4 W јачина 400 Lm јачина на светло Ra>80 индекс на репродукција на боја 3000 K боја на светло 300 степени светлосен сноп 15000 h животен век А+ енергетска вредност 1 година гаранција