Iskra C37 E14 3 W - LED светилка 3000k

Код на Производот: 905

Достапност:Има на залиха

160 ден 160
LED сијалица 3 W јачина 230 Lm јачина на светло Ra>80 индекс на боја 3000К Спектар на боја 30000 h животен век 200 c светлосен агол А+ енергетска ефикасност