Iskra BR-33B4 - Рачна правосмукалка

Код на Производот: 7588

Достапност:Има на залиха

1,799 ден 1,799
- 4.8 Ni-MH 4x1300 mAh јачина на батерија - Висока моќ на вшмукување - Непрекината работа 12-13 мин. - Канистер со филтер што лесно се мие - Капацитет на канистерот (400ml за прашина и 40ml за течности) - Индикатор за полнење - Полнач кој работи на 220 V ~ 50 Hz - 30 W јачина на мотор - За усисување на суво ѓубре и на течности - 3 додатоци за чистење на потешко достапни места (краток додаток, додаток со четка и додаток за течности) - Максимален вакум: ≥ 1.5 Kpa - Бучност: 76dB - Нето тежина: 0,61kg - Бруто тежина: 0,925 kg - Димензии на кутијата: 385mm (Д) x 105mm (Ш) x 114mm (В) Гаранција: - 2 години