Iskra BR-2201B10 - Рачна правосмукалка

Код на Производот: 7587

Достапност:Има на залиха

3,499 ден 3,499
- 7,2 Ni-MH 10x1500 mAh јачина на батерија - Висока усисна моќ - Непрекината работа 14-15мин. - Канистер со филтер што лесно се мие - Капацитет на канистерот (500ml за прашина и 120ml за течности) - Индикатор за полнење - Полнач кој работи на 220 V ~ 50 Hz - 75 W јачина на мотор - За вшмукување на суво ѓубре и на течности - 3 додатоци за чистење на потешко достапни места (краток додаток, додаток со четка и додаток за течности) - Максимален вакум: ≥ 3.5 Kpa - Бучност: 79dB - Нето тежина: 1,13kg - Бруто тежина: 2,07 kg - Димензии на кутијата: 442mm (Д) x 147mm (Ш) x 166mm (В) Гаранција: - 2 години