Iskra BR-11B6 - Рачна правосмукалка

Код на Производот: 7589

Достапност:Има на залиха

2,399 ден 2,399
- 7,2 Ni-MH 6x1300 mAh јачина на батерија - Висока моќ на вшмукување - Непрекината работа 16-16,5мин. - Канистер со филтер што лесно се мие - Капацитет на канистерот (400ml за прашина и 40ml за течности) - Индикатор за полнење - Полнач кој работи на 220 V ~ 50 Hz - 35 W јачина на мотор - За вшмукување на суво ѓубре и на течности - 3 додатоци за чистење на потешко достапни места (краток додаток, додаток со четка и додаток за течности) - Максимален вакум: ≥1.5Kpa - Бучност: 76dB - Нето тежина: 0,78kg - Бруто тежина: 1,3 kg - Димензии на кутијата: 400mm (Д) x 130mm (Ш) x 144mm (В) Гаранција: - 2 години