Iskra AF-32Q - Фритеза на воздух

Код на Производот: 10164

Достапност:Има на залиха

7,499 ден 7,499

• фрижидер за топол воздух
• моќност: 1500W
• Напон: 220V-240V ~ 50 / 60Hz
• капацитет на бродот: 3.2 L
• тајмер: до 60 мин
• термостат: 80-200 ° C
• автоматско исклучување
• осветлен LED дисплеј
• подготовка на храна без масло

• Димензии на пакетот (во мм): 320 (L) x 320 (W) x 355 (H)
• Нето тежина: 3,2 кг
• Бруто тежина: 4,5 кг

• 24 месеци гаранција