ISKRA транспортна количка LY-002

Код на Производот:

Достапност:Има на залиха

899 ден 899

• Димензии на артикалот: 380 mm

• Плоча МДФ, дебела 18 мм

• Постава: Анти-лизгачка

• Ø 75 mm  Вртење на тркалце од 360 ° PP

• Капацитет на товарот: 200 кг (максимум)

• Нето тежина: 2,8 кг