ISKRA транспортна количка GREEN THUMB LY-001

Код на Производот:

Достапност:Има на залиха

999 ден 999
• Димензии на артикалот: 580 x 290 x 120 mm (LxWxH)
• Плоча МДФ, дебела 18 мм
• Постава: Анти-лизгање
• Вртење од mm 75 mm за тркало на тркалце од 360 ° PP
• Капацитет на товарот: 200 кг (максимум)