Iskra Електрична дигалка со сајла ЕВ-200-400

Код на Производот:

Достапност:Има на залиха

9,999 ден 9,999

Електрична дигалка со сајла
Моќност: 800W
Напон:  230V~50Hz
Номинално оптеретување без ремени: 200кг
Номинално оптеретување со ремени: 400кг
Висина на подигнување без ремени: 12м
Висина на подигнување со ремени: 6м
Должина на сајла: 12.5м
Дијаметар на сајла: макс. 4.0мм
Далински управувач
Ременот е приложен
Автоматска сигурносна кочница
Димензија на пакување во мм(ДхШхВ): 385 x 155 x 250
Нето тежина: 16 кг
Бруто тежина: 16.5 кг

Гаранција 24 месеци