Iskra Електрична дигалка со сајла ЕВ-125-250

Код на Производот:

Достапност:Има на залиха

7,499 ден 7,499
Електрична дигалка со сајла
Моќност: 500W
Напон:  230V~50Hz
Номинално оптеретување без ремени: 125кг
Номинално оптеретување со ремени: 250кг
Висина на подигнување без ремени: 12м
Висина на подигнување со ремени: 6м
Должина на сајла: 12.5м
Дијаметар на сајла: макс. 3.0мм
Далински управувач
Ременот е приложен
Автоматска сигурносна кочница
Димензија на пакување во мм(ДхШхВ): 358 x 145 x 230
Нето тежина: 10.6 кг
Бруто тежина: 10.9 кг