Iskra Воздушен компресор MB2065/90L

Код на Производот:

Достапност:Има на залиха

29,999 ден 29,999
Воздушен компресор
Моќност: 2200W
Напон: 230V~50hz
Вртежи во празен од: 950 min-1
Моќ на вшмукување: 250 l/min
Работен притисок (макс): 8 бара
Големина на садот за притисок: 90 л
Димензија на садот за притисок: 400×500 мм
Димензија на пакувањето во мм(ДхШхВ):585x460x1150
Нето тежина: 51 кг
Бруто тежина: 54 кг