Iskra Воздушен компресор MB2065/50L

Код на Производот:

Достапност:Има на залиха

25,999 ден 25,999
Воздушен компресор
Моќност: 2200W
Напон: 230V~50hz
Вртежи во празен од: 950 min-1
Моќ на вшмукување: 250 l/min
Работен притисок (макс): 8 бара
Големина на садот за притисок: 50 л
Димензија на садот за притисок: 250×700 мм
Димензија на пакувањето во мм(ДхШхВ):860 x 385 x 670
Нето тежина: 48 кг
Бруто тежина: 51 кг