Iskra Воздушен компресор MB2065/100L

Код на Производот:

Достапност:Има на залиха

27,999 ден 27,999
Воздушен компресор
Моќност: 2200W
Напон: 230V~50hz
Вртежи во празен од: 950 min-1
Моќ на вшмукување: 250 l/min
Работен притисок (макс): 8 бара
Големина на садот за притисок: 100 л
Димензија на садот за притисок: 350×750 мм
Димензија на пакувањето во мм(ДхШхВ):960 x 400 x 960
Нето тежина: 61 кг
Бруто тежина: 44 кг