INTEX Family Базен 56475 229x229x66

Код на Производот: 56475

Достапност:Нема на залиха

2,990 ден 2,490 ден 2,490

INTEX базен за вашиот двор или градина. Лесно се монтира, лесно се одржува и нуди незаборавна летна забава на ваште најмили. Има место за 4 седишта и отвори за чаши или шишиња!

Големина: 229х229 см
Висина: 66 см
Капацитет: 882 литри вода (80% полн)

ФАБРИЧКА ГАРАНЦИЈА 1 ГОДИНА !