Intex душек 58292 199х150 СО ГРАТИС ПУМПА за базен или на плажа

Код на Производот: 58292

Достапност:Нема на залиха

7,990 ден 6,990 ден 6,990

Супер делукс душек за одмарање со вашите најмили било на базент или на плажа. Има покривка која по желба може да се тргне, место за 2 пијалоци.

Димензии: 199х150 см

Фабричка гаранција 1 година!

Гратис пумпа!