INTEX Детски Базен 59421 122х25

Код на Производот: 59421

Достапност:Има на залиха

990 ден 690 ден 690

Детски базен INTEX за вашиот двор или градина. Лесно се монтира,лесно се одржува и нуди незаборавна летна забава на ваште најмили

Дијаметар: 122 см
Висина: 25 см

ФАБРИЧКА ГАРАНЦИЈА 1 ГОДИНА !