INTEX Базен 28130 366x76

Код на Производот: 28130

Достапност:Нема на залиха

Базен INTEX за вашиот двор или градина. Лесно се монтира,лесно се одржува и нуди незаборавна летна забава.

Гратис пумпа
Дијаметар: 366 см
Висина: 76 см
Капацитет: 5619 литри вода (80% полн)

ФАБРИЧКА ГАРАНЦИЈА 1 ГОДИНА !