INTEX Базен 28122 305x76 СО ФИЛТЕР ПУМПА

Код на Производот: 28122

Достапност:Нема на залиха

4,790 ден 3,890 ден 3,890

Базен INTEX за вашиот двор или градина. Лесно се монтира,лесно се одржува и нуди незаборавна летна забава.

Дијаметар: 305 см
Висина: 76 см
Капацитет: 3857 литри вода (80% полн)


Вклучена филтер пумпа

ФАБРИЧКА ГАРАНЦИЈА 1 ГОДИНА !