INTEX Базен 28120 305x76

Код на Производот: intex-28120

Достапност:Има на залиха

2,890 ден 2,890

Базен INTEX за вашиот двор или градина. Лесно се монтира,лесно се одржува и нуди незаборавна летна забава.

Дијаметар: 305 см
Висина: 76 см
Капацитет: 3857 литри вода (80% полн)

ФАБРИЧКА ГАРАНЦИЈА 1 ГОДИНА !