Intex базен 28101 183х51

Код на Производот: 28101

Достапност:Нема на залиха

Базен INTEX за вашиот двор или градина. Лесно се монтира,лесно се одржува и нуди незаборавна летна забава.

Дијаметар: 183 см
Висина: 51 см

ФАБРИЧКА ГАРАНЦИЈА 1 ГОДИНА !