Intex 28604 Филтер пумпа

Код на Производот:

Достапност:Има на залиха

2,590 ден 2,590
INTEX 28604 Филтер пумпа,
Капацитет: 2000 литри на час
Наменета за базени над 3,5 метри големина
Користи HEPA филтер ТИП А (вклучен во пакувањето)
Бренд: INTEX