Intex 28602 Филтер пумпа

Код на Производот: intex - 28602

Достапност:Има на залиха

2,390 ден 2,390
INTEX 28602 Филтер пумпа,
Капацитет: 1140 литри на час
Наменета за базени до 3,5 метри големина
Користи HEPA филтер ТИП H (вклучен во пакувањето)
Бренд: INTEX