INTEX 26716 Prism Frame 366x99 cm со филтер пумпа монтажен базен

Код на Производот: intex - 26716

Достапност:Има на залиха

19,490 ден 19,490

Базен INTEX за вашиот двор или градина. Лесно се монтира,лесно се одржува и нуди незаборавна летна забава. INTEX 26716 моделот е со метална конструкција, филтер пумпа и скали.  Потребно е околу 3 часа да работи филтер пумпата во едно деноноќие за да се прочисти водата од нечисотии. 

Дијаметар: 366 см
Висина: 99 см

ФАБРИЧКА ГАРАНЦИЈА 1 ГОДИНА !