Intex 26710 366x76 Prism Frame

Код на Производот: intex - 26710

Достапност:Има на залиха

10,490 ден 10,490
INTEX 26700 PRISM FRAME 366x76cm
Карактеристики:

Капацитет: 6.503 литри (90%)
Ширина: 366 см
Висина:76 см