-14%

Ikea Vesken - Полица за во бања

Код на Производот: 004.712.22

Достапност:Нема на залиха

1,160 ден 999 ден 999
Код на производ:004.712.22

Карактеристики на производот:
> Материјал: пластика
> Боја: бела

Димензии на производот:
> Ширина: 54 см
> Длабочина: 18 см
> Висина: 71 см 

Димензии на пакувањето:
> Должина: 54 см
> Ширина: 18 см
> Висина: 14 см
Бруто тежина: 1.57 кг