Ikea Uppllyst - Ѕидна светилка

Код на Производот: 10756

Достапност:Има на залиха

1,690 ден 1,690
Шифра: 304.245.16 НАПОМЕНА: Производите на Икеа се доставуваат еднаш неделно. При потврда на нарачката ќе бидете известени кога ќе го добиете производот.