Ikea Trysil - Мемо табла

Код на Производот: 10820

Достапност:Има на залиха

499 ден 499
Ширина: 58 cm Висина: 39 cm Добивате плутена табла плус пинови Шифра: 304.522.41 НАПОМЕНА: Производите на Икеа се доставуваат еднаш неделно. При потврда на нарачката ќе бидете известени кога ќе го добиете производот.