Ikea Tross - Светилка

Код на Производот: 602.626.59

Достапност:Има на залиха

930 ден 930
Код на производ:602.626.59

Карактеристики на производот 
  > Материјал: метал
  > Боја: бела

Димензии на производот

  > Должина: 36 см

Димензии на пакување

Број на пакување: 1
  > Должина: 36 см
  > Ширина: 13 см
  > Висина: 13 см
  > Бруто Тежина: 0,51 кг
НАПОМЕНА: Производите на Икеа се доставуваат еднаш неделно. При потврда на нарачката ќе бидете известени кога ќе го добиете производот.