Ikea Trofast - Секција за складирање со кутии

Код на Производот: 100.914.53

Достапност:Има на залиха

5,120 ден 5,120
Код на производ:100.914.53

Карактеристики на производот:
> Материјал: иверица
> Боја: бела

Димензии на производот:
> Ширина: 99 см
> Длабочина: 44 см
> Висина: 94 см

Димензии на пакувањето:
> Должина: 120 см
> Ширина: 48 см
> Висина: 10 см
Бруто тежина: 30,54 кг

*во цената не се вклучени кутиите
НАПОМЕНА: Производите на Икеа се доставуваат еднаш неделно. При потврда на нарачката ќе бидете известени кога ќе го добиете производот.