Ikea Tjusig - Закачалка за врата (Црна)

Код на Производот: 402.426.53

Достапност:Има на залиха

840 ден 840
Код на производ:402.426.53

Карактеристики на производот 
 > Материјал:  медијапан / челик 
 > Боја:  црна

  • Димензии на производот:
  > Ширина: 60 cm
  •  > Длабочина:  4 cm
  •  > Висина: 8 cm 
 
Број пакети: 1
  • Димензии на пакувањето: 
  •  > Должина: 68 cm
  •  > Ширина: 5 cm
  •  > Висина: 4 cm
  • Бруто тежина на пакувањето: 0,69 kg

НАПОМЕНА: Производите на Икеа се доставуваат еднаш неделно. При потврда на нарачката ќе бидете известени кога ќе го добиете производот.