Ikea Tjusig - Закачалка со полица

Код на Производот: 9473

Достапност:Има на залиха

2,090 ден 2,090
Ширина: 79 см Длабочина: 32 см Висина: 25 см Материјал: Дрво, Не'рѓосувачки челик Шифра: - Црна боја: 201.526.34 - Бела боја: 401.526.33 НАПОМЕНА: Производите на Икеа се доставуваат еднаш неделно. При потврда на нарачката ќе бидете известени кога ќе го добиете производот.