Ikea Tjusig - Закачалка

Код на Производот: 10544

Достапност:Има на залиха

2,090 ден 2,090
Димензии: 60 х 60 х 193 cm Материјал: Дрво, Не'рѓосувачки челик Шифра: 101.526.82 НАПОМЕНА: Производите на Икеа се доставуваат еднаш неделно. При потврда на нарачката ќе бидете известени кога ќе го добиете производот.