Ikea Tjusig - Полица за чевли (Бела)

Код на Производот: 301.526.38

Достапност:Има на залиха

2,180 ден 2,180
Код на производ:301.526.38

Карактеристики на производот 
 > Материјал:  медијапан / челик 
 > Боја:  Бела

Димензии на производот:
> Ширина: 79 cm
> Длабочина:  32 cm
> Висина: 37 cm 
 
Број пакети: 1

Димензии на пакувањето: 
> Должина: 80 cm
> Ширина: 23 cm
> Висина: 4 cm
Бруто тежина на пакувањето: 4,20 kg

 

НАПОМЕНА: Производите на Икеа се доставуваат еднаш неделно. При потврда на нарачката ќе бидете известени кога ќе го добиете производот.