IKEA TJUSIG Закачалка со 6 држачи (Бела)

Код на Производот: 602.917.08

Достапност:Има на залиха

1,210 ден 1,210
Код на производ:602.917.08
Карактеристики на производот 
 > Материјал:  медијапан
 > Боја: Бела
Димензии на производот:
 > Ширина: 19 cm
> Длабочина:  7 cm
> Висина: 78 cm 

Димензии на пакувањето: 
> Должина: 79cm
> Ширина: 8 cm
> Висина: 3 cm
Број пакети: 1
Бруто тежина на пакувањето:  1.10 kg

НАПОМЕНА: За производите од Икеа не важи правилото за бесплатна достава ако производот е над 1500 денари.  Секоја достава се плаќа дополнително.