Ikea Terje - Столица на преклоп

Код на Производот: 9919

Достапност:Има на залиха

1,490 ден 1,490
Столица на преклоп со безвременски дизајн кој ќе внесе удобност и топлина во Вашиот дом. Истата можете да ја употребите на било кое место, и да ја приберете доколку сакате да заштедите на простор. Дупката која се наоѓа на средина на облегалката Ви овозможува да ја закачите столицата и на ѕид, со што максимално ќе заштедите простор. Максимална тежина: 100 кг Ширина: 44 см Длабочина: 51 см Висина: 77 см Седиште, ширина: 38 см Седиште, длабочина: 33 см Материјал: дрво (бука) Димензии на пакувањето: 89 х 44 х 9 см Тежина: 3.2 кг Шифра: 802.224.41 НАПОМЕНА: Производите на Икеа се доставуваат еднаш неделно. При потврда на нарачката ќе бидете известени кога ќе го добиете производот.